tel_mail

 

sk cz en de pl hu es fr ru
Vyše 200 surovín skladom, ihneď k odberu, nízke ceny, možnosť rozbaľovania.

Blessed Thistle

Blessed ThistleJeho liečivé účinky boli známe už v starom Ríme, takže ide o jednu z najstarších liečivých byliniek. Bodliak mariánsky, známy aj pod zľudoveným názvom „Kristova koruna“, je rastlinou, ktorá je aj v súčasnosti hojne využívaná na liečebné účely. Pomáha napríklad pri kardiovaskulárnych problémoch, pôsobí antisepticky a zlepšuje dokonca aj liečbu niektorých druhov alergií. Okrem toho ide o jeden z vôbec najlepších liekov na liečbu ochorení pečene. Jeho široké využitie tým však ani zďaleka nekončí.

Bodliak, alebo pestrec mariánsky je bylinka, pomocou ktorej sa dosahujú vynikajúce výsledky v liečbe ochorení pečene, ktorá je pre telo nesmierne dôležitá. Okrem toho, že choroby pečene sa vyskytujú hojne najmä u alkoholikov, môžu byť spôsobené aj nadmerným užívaním niektorých liekov, u osôb infikovaných žltačkou, či u ľudí so zápalovými ochoreniami pečene, napr. s mononukleózou. Poškodzuje ju aj nevhodná strava s množstvom nasýtených mastných kyselín, aditív, či dusičnanov. Bodliak podporuje je liečbu a regeneráciu.

Ďalšou nespornou výhodou bodliaka je to, že nemá nijaké vedľajšie účinky. Okrem toho pomáha celkovej detoxikácii, posilneniu a očiste organizmu, takže ho môžete užívať aj preventívne, alebo z dôvodu očisty. Nie je vhodný len pre tehotné a dojčiace ženy. Príliš sa neodporúča ani osobám, ktoré majú vysoký krvný tlak, pretože má miernu tendenciu ho zvyšovať. Inak je vhodným doplnkom správnej výživy.