tel_mail

 

sk cz en de pl hu es fr ru
Vyše 200 surovín skladom, ihneď k odberu, nízke ceny, možnosť rozbaľovania.

Avena Sativa – extrakt z ovsených vločiek 10 : 1

Avena sativaV normálnom procese starnutia, pokles hladiny pohlavných hormónov a počet funkčných nervových zakončení v oblasti genitálií často prispievajú k zníženiu sexuálnej túžby, schopnosti vzrušiť sa, k vyvrcholeniu. Čo môže viesť k frustrácii a sklamaniu, ktoré ovplyvňujú kvalitu života pre mnoho mužov a žien vo veku nad 50 rokov. Výsledkom je, že s amnoho ľudí obracia na hormonálnu substitučnú terapiu a užívaju lieky na erektilnú dysfunkciu, na prekonanie týchto problémov. Bohužiaľ, hormonálna substitučná terapia môže zvýšiť riziko rakoviny prsníka, endometrie a prostaty, rovnako môže viesť k srdcovému infarktu a mŕtvici. Okrem toho, lieky na erektilnú dysfunkciu nie sú vhodné pre všetkých mužov, nesmie so sebou riziko náhlej smrti a nemá vplyv na libido, len na výkon. Než sa začnete uchylovať k liekom, jednotlivci by sa mali najskôr obrátiť na prírodné libido- byliny, ktoré sa ukázali byť bezpečné a účinné v klinických štúdiách. Avena Sativa sa používa individuálne v rôznych krajinách, ako terapia na nízke libido a sexuálnu dysfunkciu. Keď ju použijeme v jednom prípravku, môže maximalizovať, obnoviť a predĺžiť sexuálnu túžbu, vzrušenie a výkon u obochpohlaví.

Bolo dokázané, že Avena Sativa zvyšuje hmatový vnem v oblasti genitálií a zvyšuje potešenie. V štúdii vykonanej v Ústave pre pokročilejšie štúdiá ľudskej sexuality, muži zažili nárast 22% v genitálnej oblasti a nárast 36% vo frekvencii orgazmov, po praidelnom užívaní Avena Sativa.

SKÚSENOSTI:
Avena Sativa mi pomohla, pretoze som sa dlho nevedela vzrusit, moja sexualita bola vekom slabsia a slabsia, co bolo nefer voci mojmu manzelovi. Ked som ju zacala uzivat, po mesiaci som dostala nesmiernu chut na sex , ktory bol fantasticky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>